Oferujemy Państwu szereg zabiegów kosmetycznych, dzięki którym Państwa twarz szybko i skutecznie przejdzie ogromną metamorfozę.

Skóra stanie się bardziej odżywiona i dokładnie nawilżona. Odpowiednio dobrane preparaty pozwolą na zlikwidowanie widocznych zmarszczek i cieni pod oczami. Skóra na twarzy stanie się jaśniejsza i bardziej promienna. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zabiegami na twarz.

Zobacz cennik.

 

HENNA, REGULACJA BRWI, DEPILACJA WOSKIEM


ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE

zabieg_oczyszczajacyOczyszczanie ma na celu przygotowanie skóry do dalszych etapów zabiegu pielęgnacyjnego, zwiększenie chłonności skóry na substancje aktywne i pobudzenie procesów regeneracyjnych. Metodę oczyszczania dobiera się w zależności od stanu skóry, celu wykonywania zabiegu, pory dnia lub roku i ewentualnie innych czynników zależnych od otoczenia mających wpływ na stan skóry. Pełny zabieg oczyszczania składa się z kilku etapów, a do każdego dobiera się odpowiedni preparat. W trakcie oczyszczania z powierzchni skóry usuwane są resztki wydzielin gruczołów skórnych (łój, pot), zrogowaciałe komórki naskórka oraz zanieczyszczenia w postaci brudu, pyłu, mikroorganizmów, resztek makijażu i innych kosmetyków.

Środki oczyszczające dzielą się na emulsje na bazie wody, preparaty na bazie oleju i peelingi. Zwykła ciepła woda wystarcza do usunięcia cząsteczek hydrofilowych, tj. rozpuszczalnych w wodzie. Należą do nich np. pot i rozpuszczalny w wodzie tusz do rzęs. Substancje lipofilowe, do których należą cienie, pomadki, łój skórny, są trudniejsze do usunięcia. Usuwa się je poprzez emulgowanie mieszaniną detergentu i wody lub adsorpcję olejkami i płatkami kosmetycznymi.

Do oczyszczania głębokiego wykorzystuje się bardziej agresywne metody, które usuwają również powierzchowne warstwy zrogowaciałego naskórka. Choć ich mechanizm działania oraz wskazania mogą się różnić, to cel aplikacji jest podobny – usunięcie powierzchownej warstwy naskórka.


MIKRODERMABRAZJA

mikrodermaZabieg polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. Mikropeeling kontrolowany jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu – ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi.

Rozróżnia się trzy rodzaje mikrodermabrazji: korundową, diamentową oraz tlenową.

Mikrodermabrazja diamentowa polega na ścieraniu warstwy naskórka przy pomocy głowic diamentowych, metoda bezpyłowa dla skór delikatnych wrażliwych, alergicznych.

Mikrodermabrazja korundowa przy pomocy mikronizowanych kryształów tlenku glinu złuszcza delikatnie obumarły naskórek działając podobnie jak mikrodermabrazja diamentowa, stymulująco na regenerację kolagenu i elastyny.

Mikrodermabrazja tlenowa łączy w sobie tlen i sól fizjologiczną którymi można złuszczać obumarły naskórek. Można też tym sposobem pozbywać się zalegających na skórze i porach zanieczyszczeń, które są odpowiedzialne za powstawanie zaskórników i krostek oraz znacznie groźniejszych miejscowych stanów zapalnych skóry.

Wskazania do zabiegu: trądzik, piegi i przebarwienia, rozstępy, blizny, zmarszczki, wiotka skóra, zmiany potrądzikowe.


PEELING KAWITACYJNY

peeling_kawitacyjnyPeeling Kawitacyjny, inaczej peeling ultradźwiękowy. Zabieg polega na bezbolesnym głębokim oczyszczaniu skóry, jak również do wprowadzania witamin i preparatów w celu ich skuteczniejszego działania. Peeling kawitacyjny dokładnie oczyszcza skórę i dodatkowo ją sterylizuje, co oznacza, że niszczy bakterie odpowiedzialne za powstawanie wykwitów. W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, wzmacnia się tkanka skórna, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.

Wskazania do zabiegu:
każdy rodzaj skóry wymagający oczyszczenia, skóra przetłuszczająca się, zaskórniki, niezapalny trądzik, polecany dla skóry nawet bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej ze skłonnością do podrażnień, wrażliwej na ból, z tendencją do rozszerzania naczynek krwionośnych.

Przeciwwskazania do zabiegu:
nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, ciążą, stany gorączkowe, obecność w tkankach ciał obcych metalicznych (rozrusznik serca, aparat na zęby), osteoporoza.


ZABIEGI Z UŻYCIEM FAL RADIOWYCH

rfFale radiowe likwidują zmarszczki i poprawiają owal twarzy. Najpopularniejsza jest technologia RF polegająca na ogrzaniu warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej tzn. większej niż 500kHz (0,5MHz). Fachowe dobranie dawki RF zapewni bezbolesność zabiegu. Fale radiowe wnikają w skórę na głębokość 2 cm, nagrzewają komórki tłuszczowe i włókna kolagenowe. Kurczenie się włókien kolagenowych powoduje podciągnięcie zwiotczałych obszarów, zanik płytszych zmarszczek. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Często mówi się o nim, że to lifting bez skalpela. Głowica urządzenia posiada wbudowany system chłodzenia. Kulista głowica emitująca fale jest przesuwana po skórze. Po zabiegu nie ma skutków ubocznych, skóra pozostaje nieuszkodzona, może być jedynie lekko zaczerwieniona.

Na skutek działania fal radiowych (RF) następuje stymulacja kolagenu, przyspieszony zostaje drenaż limfatyczny, eliminacja toksyn. Podgrzanie włókien kolagenowych wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Zabieg falami radiowymi na twarz wykonuje się w różnych celach. Najczęściej są to:
likwidacja zmarszczek, poprawienie napięcia skóry policzków i owalu twarzy, obkurczenie zwisającego podbródka, złagodzenie fałdów nosowo-wargowych, podniesienie opadającej powieki górnej, spłycenie blizn, ujędrnienie struktury skóry, odbudowa kolagenu.


MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) to zabieg polegający na wprowadzaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego lub substancji odżywczych takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne.

Specjalnie skomponowane koktajle do mezoterapii są wprowadzane przy pomocy iniekcji (przy użyciu igły i strzykawki). Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

Zabieg działa ze zdwojoną siłą. Nie tylko występuje korzystne działania substancji aktywnych użytych podczas zabiegu. Występuje także samoregeneracja po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu, co z kolei prowadzi do pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny. W konsekwencji skutkuje to poprawą elastyczności skóry i widoczną poprawę jej kondycji (poprawa nawilżenia, wyrównanie kolorytu, ujędrnienie).


MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

mesotherapy_beziglowaMezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią wykonujemy mikrodermabrazję końcówką diamentową, która znajduje się w ruchu pulsacyjnym. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Dzięki możliwości regulacji parametrów, dostosowujemy terapię do progu odczuwania klientki.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, metalowe elementy w ciele, choroby serca, rozrusznik serca, choroby żył, epilepsja, nadwrażliwość skóry, stany zapalne.


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

MesotherapyMezoterapia mikroigłowa jest to zabieg, który ma na celu pobudzić włókna kolagenowe i elastyny do regeneracji. Podczas wykonywania mezoterapii mikroigłowej, obszar poddawany zabiegowi jest nakłuwany mikroigiełkami. Jest to zabieg bezbolesny, nie wymagane jest przy nim żadne znieczulenie. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, ale jest to efekt pożądany, świadczący o udanym zabiegu. Ten rodzaj mezoterapii można wykonywać zarówno na twarzy, szyi jak i dekolcie.

Technika mikronakłuć jest tu stosowana do bezbolesnego wprowadzania w głąb skóry substancji aktywnych o większych cząsteczkach jak: kwas hialuronowy czy witaminy. Używane są do tego celu specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawie. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, jednak ostateczny rezultat widać dopiero po całkowitej regeneracji skóry.

Wskazania do zbiegu: utrata napięcia, elastyczności i gęstości skóry, zmarszczki, worki i cienie pod oczami, zmęczona, szara cera, skóra dojrzała, rozszerzone naczynka, blizny, rozstępy, przebarwienia, skóra sucha wymagająca nawilżenia, cellulit, wypadanie włosów

Przeciwwskazania do zabiegu: anomalie skóry na obszarze zabiegowym – zmiany skórne w postaci wysypki, swędzenia, skłonność do zliszajowacenia, nadmiernej suchości i łuszczenia się skóry, trądzik, brodawki, pieprzyki, znamiona; stany zapalne skóry, opryszczka w stanie zapalnym, ogólne osłabienie odporności, nadwrażliwość skóry, cukrzyca, anemia, hemofilia, łuszczyca, ciąża, przyjmowanie leków sterydowych i, antybiotyków, choroby nowotworowe (wymagana konsultacja lekarska)

Zalecenia po zabiegu: Nie stosować kosmetyków kolorowych oraz kosmetyków mogących powodować podrażnienie przez okres 2 dni i nie korzystać z sauny i basenu przez okres 2 dni. Stosować ochronę przeciwsłoneczną (SPF 30), nie opalać się w solarium i na słońcu przez okres trwania serii zabiegów i 2 tygodnie po ostatnim zabiegu, w tym czasie nie używać również samoopalaczy. Pić dużą ilość wody mineralnej niegazowanej przez co najmniej 2 dni po zabiegu.


ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE (KWASY)

zabieg_zluszczajaceZłuszczanie kwasami zwane chemabrazją wpływa odżywczo na skórę twarzy, niweluje wyraźne zmarszczki, odmładza i ujędrnia. Skuteczność tej metody polega na możliwości regulacji poziomu złuszczania – dobierając odpowiednie proporcje substancji aktywnych możliwe jest usunięcie poszczególnych warstw naskórka. Stąd, wyróżnia się złuszczanie powierzchniowe, a więc bardzo łagodne, w obrębie naskórka, średniogłębokie- obejmujące cały naskórek i górną warstwę skóry właściwej oraz głębokie – sięgające nawet do głębszych warstw skóry właściwej. Ze względu na charakter zabiegu, nie powinno się go wykonywać samodzielnie – nieumiejętne nałożenie preparatu może łatwo podrażnić skórę.

W chemabrazji najczęściej wykorzystywane są kwasy owocowe, czyli alfa-hydroksykwasy jak np. kwas glikolowy, beta-hydroksykwasy – m.in. kwas salicylowy, a także kwas trójchlorooctowy, retinol (kwas witaminy A), fenol, rezorcyna oraz roztwór Jessnera. Wymienione wyżej substancje przenikają w głąb skóry, wpływając w ten sposób na przebudowę kolagenu i elastyny- dwóch czynników podporowych w skórze. Wykorzystując te właściwości, możliwa jest odnowa naskórka i skóry. Wykonując serię peelingów można w łatwy i szybki sposób zlikwidować oznaki starzenia, a także usunąć przebarwienia, drobne zmarszczki i inne niedoskonałości skóry.


PRZEDŁUŻANIE RZĘS

przeduzanie_rzesPrzedłużenie rzęs pozwala na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. W zabiegach stosowane są różnego rodzaju długości syntetyków, dzięki czemu można samej decydować o tym, jak bardzo długie rzęsy chce się mieć.


MyScara SEMI PERNAMENTNY TUSZ DO RZĘS

myscaraZabieg polega na nałożeniu na naturalne rzęsy klientki semi-permanentnego tuszu MYscara, który po wyschnięciu staje się wodoodporny a jednocześnie jest znacznie lżejszy od zwykłego tuszu do rzęs zachowując jego elastyczność. MYscara zapewnia pięknie wytuszowane, odporne na wodę i nierozmazujące się rzęsy, które utrzymują się przez okres do 3 tygodni. Dzięki nakładaniu wielu cieniutkich warstw preparatu MYscara można uzyskać praktycznie dowolny wygląd rzęs. Po okresie 3 tygodni MYscara musi zostać zmyta w salonie po czym można natychmiast ponowić zabieg.

Zalety: przy zastosowaniu odpowiedniej pielęgnacji MYscara utrzymuje się na rzęsach do 3 tygodni, rzęsy nie są nadmiernie obciążone – MYscara jest lżejsza niż tradycyjny tusz do rzęs, szybko zapomnisz o jej istnieniu,

MYscara charakteryzuje się głęboką, natrualną czernią przy jednoczesnym zachowaniu giętkości niezbędnej dla prawidłowego wzrostu rzęsy. MYscara jest całkowicie wodoodporna – nie są jej straszne deszcz, kąpiel, basen czy siłownia, w zależności od ilości cieniutkich warstwach możliwe jest uzyskanie dowolnego wyglądu rzęs – od delikatnego podkreślenia do znacznego pogrubienia i zagęszczenia. MYscara jest również naturalnym uzupełnieniem zabiegu przedłużania rzęs – dzięki jej zastosowaniu na dolnych rzęsach znika odwieczny problem „nierównego” zaakcentowania rzęs górnych i dolnych – zapytaj swoją kosmetyczkę.


LASH LIFT

lash_liftLash Lift, to trwała rzęs nowej generacji. Efektem wykonania zabiegu są naturalnie podkręcone w górę i odpowiednio wygięte u nasady rzęsy. Dzięki temu stają się one znacznie bardziej widoczne a przez to optycznie wydłużone i to na 6-8 tygodni! Zamiast wałeczków stosujemy specjalnie wyprofilowane silikonowe pady 3D (dostępne w trzech rozmiarach – S, M, L) nadające tak pojedynczym rzęsom jak i całemu rzędowi rzęs pożądany kształt i profil.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciężkie zaburzenia skóry w okolicy oczu, zapalne choroby skóry w okolicy oczu, infekcyjne choroby skóry w okolicy oczu, choroby oczu, infekcje oczu, zapalenie powiek, niedawne operacje oczu, wszelkie choroby/zaburzenia powodujące drżenie, tiki lub nieprzewidywalne ruchy, chemoterapia, tricholotillomania, silna klaustrofobia


PRZEKŁUWANIE USZU

porzekuwanie_uszuPrzekłuwanie uszu metodą Blomdahl (Blomdahl Medical Ear Piercing) zostało opracowane z uwzględnieniem aspektów medycznych. Zastosowanie hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się bezpieczne.

Przekłuwanie uszu metodą Blomdahl wygląda następująco:
Kosmetyczka wyjmuje sterylną kasetę z jednorazowym kolczykiem do przekłucia ucha,
Umieszcza sterylną kasetę w aparacie,
Zdejmuje osłonę bezpieczeństwa,
Wykonuje przekłucie,
Klient ma już przekłute uszy.


ZŁOTA MASKA-24 KARATY GOLD MASK TREATMENT

zlota_maskaEkskluzywny zabieg przeznaczony dla każdego typu cery, a w szczególności dla cery z widocznymi oznakami starzenia. Zabieg polecany jest dla osób, które chcą szybko i widocznie poprawić koloryt i wygląd skóry.

Zabieg GOLD MASK niesie ze sobą wiele korzyści. Złoto stymuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej skóry. Umożliwia regenerację włókien kolagenowych i elastynowych oraz nie dopuszcza do dalszego spadku jędrności skóry. Złoto wpływa także na redukcję zmarszczek i zapobiega powstawaniu nowych. Dzięki swoim silnym właściwościom antyseptycznym złoto łagodzi stany zapalne skóry. Spowalnia proces powstawania melanogenezy, przez co zapobiega powstawaniu przebarwień i rozświetla skórę.

Przenikanie złota przez barierę skórną możliwe jest dzięki unikatowej nanotechnologii. Jonowa nanomgła emitowana podczas zabiegu przenika przez naskórek i dociera w głąb skóry. Jony ujemne mają właściwości przyciągania złota i transportowania go przez pory w głąb skóry. Jony nanomgły odpowiedzialne są za korzystne dla zdrowia zwalczanie wolnych rodników, a tym samym opóźnianie procesów starzenia.


PORING METHOD

poring_methodPrzy tej nieinwazyjnej bezigłowej metodzie wykorzystywany jest specjalnie przygotowany kwas hialuronowy w żelu. Wprowadzany jest on bezpośrednio przez pory do górnej warstwy skóry. W efekcie delikatnie wypełnia skórę, nawilżając ją od wewnątrz. Z upływem lat w naszej skórze spada poziom zawartości naturalnego kwasu hialuronowego. Ze względu na brak wody i kwasu hialuronowego w przestrzeni komórkowej, skóra staje się cienka i pomarszczona.

Przy pomocy urządzenia The Soft Beauty-Kit ze specjalną nakładką silikonową Poring-Tip, substancja jest wstrzykiwana przez mikro-otwór pod dokładnie wymierzonym bardzo wysokim ciśnieniem i rozprowadzana równomiernie w górnych warstwach skóry. Dokładnie kontrolowany poziom bardzo wysokiego ciśnienia, pozwala uzyskać bardzo cienki strumień płynu, który rozprzestrzenia się podobnie do rozpylacza, wybierając drogę najmniejszego oporu, dzięki czemu nie powoduje uszkodzenia skórnej tkanki.

Preparat stosowany do zabiegu PORING-FLUID jest wodnym roztworem kwasu hialuronowego. Nawilża on i odżywia skórę. Poprawia jej elastyczność i ogólny wygląd.
PORING-FLUID jest odpowiednia na pierwsze płytkie i odrobinę bardziej wyraźne zmarszczki, takie jak kurze łapki, zmarszczki palacza, lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki mimiczne i marionetki.


APILLUS ANGIE NA CIAŁO I NA TWARZ

Apilus - usuwanie nadmiernego owłosienia - WrocławTo aparat usuwający niedoskonałości skóry, oferujący wiele rodzajów zabiegów, oparty na nowoczesnej technologii Angie wykorzystuje zjawisko termokoagulacji. Jest to zabieg, w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć. Dzięki technice termokoagulacji możemy niwelować:

zmiany naczyniowe – zabieg umożliwia likwidację niektórych zmian naczyniowych np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, rubinki.
zmiany skórne – zabieg usuwa również prosaki, włókniaki.
przebarwienia – zabieg wyraźnie łagodzi i likwiduje przebarwienia, zwłaszcza plamy starcze i inne powstałe głównie na skutek działania promieni słonecznych.

Aparat ten posiada także opcje epilacji. Ten tryb pozwala stale usunąć niezbędne owłosienie. Wykorzystywana jest tu termoliza. W aparacie są dostępne programy dostosowane do różnych
obszarów i grubości włosów.

Przeciwwskazania do zabiegu: nadciśnienie, niedociśnienie, zapalenie tętnic, angina, zawał, żylaki, zapalenie żył, choroba Raynauda, zakrzepowe zapalenie żył głębokich, zakrzep żylny, anemia, obrzęk, AIDS, nowotwór/remisja, antykoagulanty ­ leki przeciwzakrzepowe, długotrwałe krwawienie, alergie, ciąża, laktacja, padaczka, cukrzyca, hemofilia, miażdżyca, infekcje skóry, choroby serca, rozrusznik, serca lub metalowe implanty, WZW.


TECHNOLOGIA ELIGHT IPL+RF – na ciało i na twarz

rfZastosowanie IPL (intensywne światło impulsowe) i RF (fale radiowe) jest dość obszerne. Jest stosowane zarówno przy zabiegach na ciało jak i twarz. Technologia E­light zapewnia najlepsze ustawienia temperatury podczas prac w głębszych warstwach skóry i tkance łącznej, która stymuluje odnowę kolagenu i nie wpływa negatywnie na naskórek. Kombinacja IPL i RF zwiększa efekty leczenia, bezpieczeństwo zabiegu oraz zapewnia komfort użytkownika. IPL w zabiegach kosmetycznych opiera się jedynie na pochłanianiu energii świetlnej. Wiązka przedostając się do naskórka, zostaje pochłonięta przez pigmenty w naświetlonym naskórku. Doskonałym rozwiązaniem jest połączenie technologii IPL i RF, gdzie przy niższych ustawieniach generowanej energii, absorpcja wciąż będzie na wysokim poziomie właśnie dzięki zastosowaniu funkcji RF. Wykorzystuje się go do usuwania owłosienia, odmładzania skóry, do zabiegów oczyszczających przy cerach trądzikowych, a także w terapii naczynkowej do niwelowania rumienia. Dla każdego zabiegu używane są odpowiednie filtry ,dopasowywane są odpowiednie parametry, a poziom generowanej energii jest ustawiany indywidualnie do odczuć każdego pacjenta. Odczucia podczas zabiegu: uczucie kłucia, uczucie ciepła, zaczerwienienie obszaru poddanego zabiegowi.

Wskazania do zabiegu: usuwanie owłosienia, terapia na naczynka, zmarszczki, odmładzanie skóry, cera problematyczna ­ trądzikowa

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, nasłonecznienie, nadwrażliwość na światło słoneczne, zażywanie leków na nadwrażliwość słoneczną, widoczne znamiona lub złośliwe zmiany patologiczne w obszarze wybranym do zabiegu, rozrusznik serca lub inny symulator ruchu organów, liszaj, opryszczka, pryszcze, regularne stosowanie hirudyny lub innych leków zawierający składnik rozrzedzający krew, cukrzyca, epilepsja, wysokie ciśnienie, hemofilia.


KARBOKSYTERAPIA

mikrodermaKarboksyterapia jest to zabieg podczas, którego podajemy dwutlenek węgla w celach terapeutycznych przy pomocy specjalnego urządzenia. Pod wpływem rozchodzącego się w tkankach dwutlenku węgla, na powierzchni skóry można zauważyć delikatne uwypuklenia, które bardzo szybko znikają. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ dwutlenek węgla naturalnie występuje w organizmie jako efekt metabolizmu komórkowego.

Cellulit i miejscowe depozyty tkanki tłuszczowej

Zabieg karboksyterapii pomaga w walce z cellulitem w każdym stadium. Pod wpływem dwutlenku węgla w komórkach tłuszczowych zachodzi proces naturalnej lipolizy. Komórki tłuszczowe są rozbijane na małe cząsteczki i wydalane z organizmu w naturalny sposób.

Rozstępy i blizny

Zabieg znacznie redukuje widoczność blizn i rozstępów. Po podaniu dwutlenku węgla dochodzi do minimalnego stanu zapalnego, dzięki temu podczas gojenia się skóra większa swoją gęstość. Możemy uzyskać redukcję rozstępów i blizn nawet do 70%.

Cienie i obrzęki pod oczami

Poprzez zwiększenie ukrwienia skóry pod oczami skutecznie pozbywamy się cieni i obrzęków. Dodatkowo zabieg stymuluje produkcję kolagenu co znacznie poprawia kondycję skóry.

Zmarszczki

Zwiększone ukrwienie skóry oraz stymulacja produkcji kolagenu w widocznym stopniu wpływa na spłycenie zmarszczek. Skóra staje się bardziej napięta, poprawiony jest jej koloryt, a zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu.

„Badania dowodzą, że karboksyterapia poprawia elastyczność skóry, cyrkulację krwi w tkankach, stymuluje produkcję kolagenu, redukuje zmarszczki mimiczne praz pomaga zmniejszyć lokalne depozyty tłuszczu. Zabieg ma działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne.”

Realizacja: Media in Motion