Oferujemy  szereg zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy.

Jeśli marzysz o pięknych dłoniach i stopach zachęcamy do skorzystania z usług Naszej stylistki paznokci oraz podologa:)

 

Zobacz cennik.

MANICURE KLASYCZNY

manicure_klasyczny

Zabieg  manicure klasycznego, zawiera w sobie opiłowanie paznokci, opracowanie skórek i ich ewentualne wycięcie, wypolerowanie płytki paznokciowej, odżywienie lub malowanie.

                                         Zabieg trwa ok 45min


MANICURE HYBRYDOWY

manicure_klasyczny_opiManicure hybrydowy to jedno z najlepszych technologii malowania paznokci, która pozwala utrzymać połysk i piękny wygląd paznokci bez zarysowań i odprysków. Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla paznokci. Lakier hybrydowy jest delikatnym żelem, który przepuszcza powietrze, dzięki czemu paznokieć oddycha, a płytka nie jest zniszczona. Manicure hybrydowy jest zdecydowanym liderem jeśli chodzi o pielęgnację paznokci.

Do utwardzania lakieru hybrydowego używamy lampy UV.

                                                           Zabieg trwa ok 60min


MANICURE JAPOŃSKI

japanese_manicureJest to zabieg pielęgnacyjny, który polega na intensywnym nacieraniu płytki paznokciowej odpowiednimi substancjami odżywczymi ,  m.in. keratyna, witaminy A+E, pszczeli pyłek i krzemionka z Morza Japońskiego. Wcierane substancje nadają paznokciom naturalnie różowy połysk, wzmacniają je i odżywiają. Zabieg jest szczególnie polecany dla paznokci kruchych, łamliwych i podatnych na rozdwajanie się. Manicure japoński sprawia, że paznokcie stają się zdrowsze i mocniejsze.

Dla uzyskania trwałego, widocznego efektu zaleca się co najmniej trzykrotne jego powtórzenie w dwutygodniowych odstępach czasu. Zabiegu tego nie powinno się wykonywać bezpośrednio po zdjęciu przedłużonych paznokci (metodą żelową lub akrylową).

                                                                                            Zabieg trwa około 30 minut.


ZABIEG PARAFINOWY

parafine

Zabieg parafinowy na dłonie to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą dłoni. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą odetchnąć. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczymy różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni.

Parafina na dłonie polecana jest także do użytku domowego przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie.

                                                                                                  Zabieg trwa ok 30min.


PEDICURE KLASYCZNY

classic_dfadpedicure

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący orzeźwiającą kąpiel stóp,opracowanie pytki paznokcia oraz opracowanie pięt przy użyciu frezarki. Dodatkowo zabieg można wzbogacić o peeling oraz pomalowanie paznokci lakierem klasycznym. Zabieg kończy się nałożeniem kremu odżywczego.

                           Zabieg trwa ok 60-90min.


PEDICURE HYBRYDOWY

classic_dfadpedicure_opi

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący orzeźwiającą kąpiel stóp,opracowanie pytki paznokcia oraz opracowanie pięt przy użyciu frezarki. Dodatkowo zabieg można wzbogacić o peeling oraz pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym. Zabieg kończy się nałożeniem kremu odżywczego.

Do utwardzania lakieru hybrydowego używamy lampy UV.

                                                           Zabieg trwa ok 90min


PEDICURE JAPOŃSKI

pedicure_gfgdJapaneseZabieg wzmacniający naturalne paznokcie i nadając im równocześnie połysk. Ten unikatowy, nowoczesny zabieg nadaje paznokciom naturalny blask. Zawarte preparacie witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy zapobiega rozdwajaniu się płytki paznokcia.Końcowym efektem zabiegu jest jedwabisty połysk, który utrzymuje się do 2 tygodni.

                                                                                              Zabieg trwa ok 60min.


Realizacja: Media in Motion