Oferujemy Państwu szereg zabiegów kosmetycznych na dłonie i stopy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zabiegami na dłonie i stopy.

 

Zobacz cennik.

MANICURE KLASYCZNY

manicure_klasycznyZabieg zbliżony do manicure klasycznego, zawierający w sobie opiłowanie paznokci, oszlifowanie skórek i ich ewentualne wycięcie, wypolerowanie płytki paznokciowej, odżywienie i malowanie. Do malowania paznokci używamy lakierów amerykańskiej firmy OPI.


MANICURE GELCOLOR OPI

manicure_klasyczny_opiO.P.I. to najnowsza technologia malowania paznokci, która pozwala utrzymać połysk bez zarysowań, przy bezpieczeństwu dla paznokci. GelColor jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium O.P.I i jest pierwsza na świecie.


MANICURE JAPOŃSKI

japanese_manicureJest to zabieg pielęgnacyjny, który polega na intensywnym nacieraniu płytki paznokciowej odpowiednimi substancjami, które sprawiają, że zyskuje ona blask. Substancje, które wcierane są w płytkę paznokci to m.in. keratyna, witaminy A+E, pszczeli pyłek i krzemionka z Morza Japońskiego. Wcierane substancje nadają paznokciom naturalnie różowy połysk, wzmacniają je i odżywiają. Zabieg jest szczególnie dobry dla paznokci kruchych, łamliwych i podatnych na rozdwajanie się. Manicure japoński sprawia, że paznokcie stają się zdrowsze i mocniejsze.

Zabieg trwa około 30 minut. Dla uzyskania trwałego, widocznego efektu zaleca się co najmniej trzykrotne jego powtórzenie w dwutygodniowych odstępach czasu. Zabiegu tego nie powinno się wykonywać bezpośrednio po zdjęciu przedłużonych paznokci (metodą żelową lub akrylową).


MANICURE SPA

manicure_spaTo manicure klasyczny lub biologiczny wzbogacony o rytuał pielęgnacji dłoni, zawierający peeling, masaż dłoni oraz specjalny krem. Manicure SPA ma na celu odświeżyć i zregenerować dłonie, które są w dotyku suche i szorstkie lub z widocznymi i odczuwalnymi oznakami napięcia skóry. Zabieg ten przywraca zmęczonym dłoniom elastyczność i jedwabistą miękkość.

Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach SPA, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy skóry, dogłębnie ją nawilżając i regenerując. Dłonie po zabiegu manicure SPA są aksamitnie gładkie i odprężone.


ZABIEG PARAFINOWY

parafineZabieg parafinowy na dłonie to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą dłoni. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą odetchnąć. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczymy różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni. Parafina na dłonie w domu polecana jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie.


PEDICURE KLASYCZNY

classic_dfadpedicureZabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres zalicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt.


PEDICURE GELCOLOR OPI

gel_pedikureZabieg wykorzystuje do malowania kosmetyki GelColor OPI, które są delikatnym żelem i pozostawiają błyszczące i piękne paznokcie.


PEDICURE Z MALOWANIEM OPI

classic_dfadpedicure_opiJest to zabieg pielęgnacyjny stóp i paznokci mający na celu zlikwidowanie niektórych dolegliwości, takich jak usunięcie odcisków, zrogowaciałego naskórka. Polega na moczeniu stóp z dodatkiem środków zmiękczających, obcięciu i opiłowaniu paznokci, usunięciu naskórka okalającego paznokcie, usunięciu zgrubiałego naskórka oraz pomalowaniu płytki paznokciowej. Do wykonania pedicure stosuje się nowoczesną aparaturę, wyposażoną w specjalne końcówki, frezy, gładziki usuwające zrogowaciały naskórek nie powodujące skaleczeń i uszkodzeń.


PEDICURE JAPOŃSKI

pedicure_gfgdJapaneseTo metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk. Ten unikatowy, nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask. Zawarte w pedicurze japońskim witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokcia.

Zabieg polega na wmasowaniu pasty w płytkę paznokcia. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiając przenikanie substancji odżywczych. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder. Powoduje on zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed szybkim ich wypłukaniem z paznokcia. Jednocześnie płytka zabezpieczona jest przed detergentami i wodą. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się do 2 tygodni.


PEDICURE SPA

pedicure_gfspaZabieg zawiera w sobie kąpiel spa dla stóp, usunięcie skórek, wyrównanie paznokci, polerowanie, usunięcie zrogowaciałego naskórka omega/frezarka, peeling stóp, nałożenie nawilżająco-regenerującej maski do stóp. W ramach pedicure SPA wykonuje się także odprężający masaż stóp. Stopy będą świeże i odżywione, dzięki czemu pozbędziemy się uczucia zmęczenia.

Realizacja: Media in Motion