Oferujemy naszym klientom zabiegi na ciało, które poprawią wygląd skóry, odmłodzą i ujędrnią ciało, a także poprawią samopoczucie.

Odpowiednio dobrane zabiegi do oczekiwań, skutecznie wpłyną na sylwetkę, poprawią koloryt skóry, napięcie skóry i jej elastyczność. Bogata gama masaży pozwala każdemu wybrać coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi zabiegami na ciało.

Zobacz cennik.

 

APILLUS ANGIE NA CIAŁO I NA TWARZ

Apilus - usuwanie nadmiernego owłosienia - WrocławTo aparat usuwający niedoskonałości skóry, oferujący wiele rodzajów zabiegów, oparty na nowoczesnej technologii Angie wykorzystuje zjawisko termokoagulacji. Jest to zabieg, w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć. Dzięki technice termokoagulacji możemy niwelować:

zmiany naczyniowe – zabieg umożliwia likwidację niektórych zmian naczyniowych np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, rubinki.
zmiany skórne – zabieg usuwa również prosaki, włókniaki.
przebarwienia – zabieg wyraźnie łagodzi i likwiduje przebarwienia, zwłaszcza plamy starcze i inne powstałe głównie na skutek działania promieni słonecznych.
Aparat ten posiada także opcje epilacji. Ten tryb pozwala stale usunąć niezbędne owłosienie. Wykorzystywana jest tu termoliza. W aparacie są dostępne programy dostosowane do różnych obszarów i grubości włosów.

Przeciwwskazania do zabiegu: nadciśnienie, niedociśnienie, zapalenie tętnic, angina, zawał, żylaki, zapalenie żył, choroba Raynauda, zakrzepowe zapalenie żył głębokich, zakrzep żylny, anemia, obrzęk, AIDS, nowotwór/remisja, antykoagulanty ­ leki przeciwzakrzepowe, długotrwałe krwawienie, alergie, ciąża, laktacja, padaczka, cukrzyca, hemofilia, miażdżyca, infekcje skóry, choroby serca, rozrusznik, serca lub metalowe implanty, WZW.


TECHNOLOGIA ELIGHT IPL+RF – na ciało i na twarz

elightZastosowanie IPL (intensywne światło impulsowe) i RF (fale radiowe) jest dość obszerne. Jest stosowane zarówno przy zabiegach na ciało jak i twarz. Technologia E­light zapewnia najlepsze ustawienia temperatury podczas prac w głębszych warstwach skóry i tkance łącznej, która stymuluje odnowę kolagenu i nie wpływa negatywnie na naskórek. Kombinacja IPL i RF zwiększa efekty leczenia, bezpieczeństwo zabiegu oraz zapewnia komfort użytkownika. IPL w zabiegach kosmetycznych opiera się jedynie na pochłanianiu energii świetlnej. Wiązka przedostając się do naskórka, zostaje pochłonięta przez pigmenty w naświetlonym naskórku. Doskonałym rozwiązaniem jest połączenie technologii IPL i RF, gdzie przy niższych ustawieniach generowanej energii, absorpcja wciąż będzie na wysokim poziomie właśnie dzięki zastosowaniu funkcji RF. Wykorzystuje się go do usuwania owłosienia, odmładzania skóry, do zabiegów oczyszczających przy cerach trądzikowych, a także w terapii naczynkowej do niwelowania rumienia. Dla każdego zabiegu używane są odpowiednie filtry ,dopasowywane są odpowiednie parametry, a poziom generowanej energii jest ustawiany indywidualnie do odczuć każdego pacjenta. Odczucia podczas zabiegu: uczucie kłucia, uczucie ciepła, zaczerwienienie obszaru poddanego zabiegowi.

Wskazania do zabiegu: usuwanie owłosienia, terapia na naczynka, zmarszczki, odmładzanie skóry, cera problematyczna ­ trądzikowa.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, nasłonecznienie, nadwrażliwość na światło słoneczne, zażywanie leków na nadwrażliwość słoneczną, widoczne znamiona lub złośliwe zmiany patologiczne w obszarze wybranym do zabiegu, rozrusznik serca lub inny symulator ruchu organów, liszaj, opryszczka, pryszcze, regularne stosowanie hirudyny lub innych leków zawierający składnik rozrzedzający krew, cukrzyca, epilepsja, wysokie ciśnienie, hemofilia.


KARBOKSYTERAPIA

karboksyterapia WrocławKarboksyterapia jest to zabieg podczas, którego podajemy dwutlenek węgla w celach terapeutycznych przy pomocy specjalnego urządzenia. Pod wpływem rozchodzącego się w tkankach dwutlenku węgla, na powierzchni skóry można zauważyć delikatne uwypuklenia, które bardzo szybko znikają. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ dwutlenek węgla naturalnie występuje w organizmie jako efekt metabolizmu komórkowego.

Cellulit i miejscowe depozyty tkanki tłuszczowej
Zabieg karboksyterapii pomaga w walce z cellulitem w każdym stadium. Pod wpływem dwutlenku węgla w komórkach tłuszczowych zachodzi proces naturalnej lipolizy. Komórki tłuszczowe są rozbijane na małe cząsteczki i wydalane z organizmu w naturalny sposób.

Rozstępy i blizny
Zabieg znacznie redukuje widoczność blizn i rozstępów. Po podaniu dwutlenku węgla dochodzi do minimalnego stanu zapalnego, dzięki temu podczas gojenia się skóra większa swoją gęstość. Możemy uzyskać redukcję rozstępów i blizn nawet do 70%.

Cienie i obrzęki pod oczami
Poprzez zwiększenie ukrwienia skóry pod oczami skutecznie pozbywamy się cieni i obrzęków. Dodatkowo zabieg stymuluje produkcję kolagenu co znacznie poprawia kondycję skóry.

Zmarszczki
Zwiększone ukrwienie skóry oraz stymulacja produkcji kolagenu w widocznym stopniu wpływa na spłycenie zmarszczek. Skóra staje się bardziej napięta, poprawiony jest jej koloryt, a zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu.

„Badania dowodzą, że karboksyterapia poprawia elastyczność skóry, cyrkulację krwi w tkankach, stymuluje produkcję kolagenu, redukuje zmarszczki mimiczne praz pomaga zmniejszyć lokalne depozyty tłuszczu. Zabieg ma działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne.”


LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

liposukcja_ultraBezinwazyjny zabieg modelujące sylwetkę. Jest polecany dla osób mających problemy z nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej.
Działanie ultradźwięków jest wzmocnione promieniowaniem podczerwonym. Najpierw działamy na tkankę falami IR. Powoduje ona ogrzanie tkanki tłuszczowej i „upłynnienie jej”. Dodatkowo emitowane promienie podczerwone poprzez wzrost temperatury, powodują przyspieszenie metabolizmu. W drugiej części zabiegu działamy na tą samą partię ciała głowicą ultradźwiękową. Wykorzystanie zjawiska kawitacji, w skutek działania określonej częstotliwości fal ultradźwiękowych powoduje rozpad komórek tłuszczowych Rozbity za tą pomocą tłuszcz wydalany jest przez układ limfatyczny oraz naczyniowy. Całkowity efekt widoczny jest dopiero po upływie około miesiąca. Zabieg powinno się powtarzać w serii 5-10 zabiegów, najlepiej 1 w tygodniu.

W trakcie wykonywania serii zabiegów i bezpośrednio po zabiegu zaleca się pić około 2l wody dziennie i ograniczyć spożywanie produktów wysokotłuszczowych. Ułatwi to wydalenie tłuszczu z organizmu i zmniejszy obciążenie wątroby. Efekty zabiegu zwiększy również wzmożenie aktywności fizycznej.
Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, nowotwory, stan zapalny organizmu, słaba krzepliwość krwii, choroby serca, nadciśnienie tętnicze, zmiany na skórze: rany, wysypka; cukrzyca, epilepsja, rozrusznik serca, choroby wątroby, metalowe implanty.


RL – FALE RADIOWE

rfEnergia fal radiowych jest stosowana w zabiegach, które skutecznie modelują sylwetkę, redukują cellulit i tłuszcz, rozgrzewają włókna kolagenowe do 45-60 stopni C, czego efektem jest przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka.

Następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Działają przyczynowo, a nie tylko na same objawy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenianie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

Fale radiowe oddziałują na tkanki powierzchowne oraz docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów) w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy. Ogrzanie podczas zabiegu komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i wydzielenie płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej a potem przedostaje do układu krwionośnego i limfatycznego, jest trawiony przez wątrobę i wydalany przez nerki i system trawienny. Zabieg falami radiowymi poleca się w celu redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, eliminacji cellulitu, ujędrnienia zwiotczałej skóry.


BRAZYLIJSKI RYTUAŁ WYSZCZUPLAJĄCY

brazylijski rytuał wyszczuplający - WrocławW ramach rytuału Brazylijskiego wykonane będą zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków na bazie owoców egzotycznych. Które wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzają cellulit i nadają skórze aksamitną gładkość. Na początku poddany zostaniesz peelingowi całego ciała, który pozwoli oczyść skórę z zanieczyszczeń i pozwoli na łatwiejsze wchłanianie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Następnie na całe ciało nakładane jest serum nawilżająco-wyszczuplające i maska termiczna, w czasie której działania wykonany będzie relaksacyjny masaż twarzy z wykorzystaniem serum. A idealnym zakończeniem całej ceremonii będzie masaż całego ciała.


WINOTERAPIA

winoterapiaWinoterapia jest bardzo cenionym zabiegiem, który zaspakaja potrzeby cielesne i duchowne. Kuracja z zastosowaniem wyciągu z wina i winogron, doskonale sprawdza się w przypadku skóry dojrzałej i wymagającej. Ponieważ zabiegi na twarz działają odmładzająco i przeciwzmarszczkowo. Natomiast masaż ciała połączony z kosmetykami doskonale nawilży oraz ukoi podrażnioną i przesuszoną skórę, dając jej intensywne nawilżenie i odżywienie.


MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) to zabieg polegający na wprowadzaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego lub substancji odżywczych takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne.

Specjalnie skomponowane koktajle do mezoterapii są wprowadzane przy pomocy iniekcji (przy użyciu igły i strzykawki). Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

Zabieg działa ze zdwojoną siłą. Nie tylko występuje korzystne działania substancji aktywnych użytych podczas zabiegu. Występuje także samoregeneracja po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu, co z kolei prowadzi do pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny. W konsekwencji skutkuje to poprawą elastyczności skóry i widoczną poprawę jej kondycji (poprawa nawilżenia, wyrównanie kolorytu, ujędrnienie).


MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

mesotherapy_beziglowaMezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią wykonujemy mikrodermabrazję końcówką diamentową, która znajduje się w ruchu pulsacyjnym. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Dzięki możliwości regulacji parametrów, dostosowujemy terapię do progu odczuwania klientki.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, metalowe elementy w ciele, choroby serca, rozrusznik serca, choroby żył, epilepsja, nadwrażliwość skóry, stany zapalne.


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

MesotherapyMezoterapia mikroigłowa jest to zabieg, który ma na celu pobudzić włókna kolagenowe i elastyny do regeneracji. Podczas wykonywania mezoterapii mikroigłowej, obszar poddawany zabiegowi jest nakłuwany mikroigiełkami. Jest to zabieg bezbolesny, nie wymagane jest przy nim żadne znieczulenie. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, ale jest to efekt pożądany, świadczący o udanym zabiegu. Ten rodzaj mezoterapii można wykonywać zarówno na twarzy, szyi jak i dekolcie.

Technika mikronakłuć jest tu stosowana do bezbolesnego wprowadzania w głąb skóry substancji aktywnych o większych cząsteczkach jak: kwas hialuronowy czy witaminy. Używane są do tego celu specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawie. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, jednak ostateczny rezultat widać dopiero po całkowitej regeneracji skóry.

Wskazania do zbiegu: utrata napięcia, elastyczności i gęstości skóry, zmarszczki, worki i cienie pod oczami, zmęczona, szara cera, skóra dojrzała, rozszerzone naczynka, blizny, rozstępy, przebarwienia, skóra sucha wymagająca nawilżenia, cellulit, wypadanie włosów

Przeciwwskazania do zabiegu: anomalie skóry na obszarze zabiegowym – zmiany skórne w postaci wysypki, swędzenia, skłonność do zliszajowacenia, nadmiernej suchości i łuszczenia się skóry, trądzik, brodawki, pieprzyki, znamiona; stany zapalne skóry, opryszczka w stanie zapalnym, ogólne osłabienie odporności, nadwrażliwość skóry, cukrzyca, anemia, hemofilia, łuszczyca, ciąża, przyjmowanie leków sterydowych i, antybiotyków, choroby nowotworowe (wymagana konsultacja lekarska)

Zalecenia po zabiegu: Nie stosować kosmetyków kolorowych oraz kosmetyków mogących powodować podrażnienie przez okres 2 dni i nie korzystać z sauny i basenu przez okres 2 dni. Stosować ochronę przeciwsłoneczną (SPF 30), nie opalać się w solarium i na słońcu przez okres trwania serii zabiegów i 2 tygodnie po ostatnim zabiegu, w tym czasie nie używać również samoopalaczy. Pić dużą ilość wody mineralnej niegazowanej przez co najmniej 2 dni po zabiegu.

Realizacja: Media in Motion