Nie tylko kobiety dbają o swój wygląd zewnętrzny, coraz częściej klientami salonów kosmetyczno- fryzjerskich są również mężczyźni.

To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę zabiegów dopasowanych do potrzeb mężczyzn. Zabiegi fryzjerskie oraz konsultacja z dietetyczką, to tylko niektóre nasze propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz cennik.

STRZYŻENIE MASZYNKĄ I NOŻYCZKAMI

strzyzenie_maszynkaDla Panów, którzy preferują nieco dłuższe włosy, proponujemy strzyżenie za pomocą nożyczek i maszynki. Nożyczkami jest uzyskiwana docelowa fryzura. Maszynka służy do skrócenia włosów na karku i po bokach głowy.


STRZYŻENIE VIP

strzyzenie_vipDo tradycyjnego strzyżenia dodajemy mycie włosów i odpowiednie ich wymodelowanie, tak by fryzura była perfekcyjna i układała się zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dodatkowo masaż głowy, pozwala odprężyć się i zrelaksować, co jest często niezbędne po ciężkim dniu.


MĘSKA KOLORYZACJA

men_kolorZestawy do tuszowania siwizny ReShade pozwalają ukryć siwe włosy i uzyskać naturalny kolor już w 5 minut. Najnowsze technologie gwarantują trwałą redukcję siwizny i osiągnięcie naturalnego efektu. Delikatna koloryzacja bez amoniaku skutecznie eliminuje efekt siwych włosów, tworząc naturalny odcień. Najlepsze efekty uzyskuje się przy 10-50% udziale siwizny.


KONSULTACJA FRYZJERSKA

konsultacje dla mężczyznAby każdy mężczyzna czuł się komfortowo, niezbędny jest odpowiedni dobór fryzury, do kształtu głowy, ogólnego wyglądu, itp. W tym doborze chętnie pomogą nasze fryzjerki, które dopasują zarówno kolor, jak i zaproponują najlepsze cięcia. Proponujemy także zabiegi pielęgnacyjne, regenerujące, zagęszczające, dobrane indywidualnie do potrzeb klienta. Sugerujemy także, jakie zabiegi można wykonywać w domu, by włosy były ozdobą każdego mężczyzny.


USŁUGI BARBERSKIE

konsultacje dla mężczyznProfesjonalna pielęgnacja brody i wąsów.

Realizacja: Media in Motion