Zapewniamy usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie

Szkolimy się żeby nadążać za najnowszymi trentami we fryzjerstwie,

do każdego podchodzimy indywidualnie,

korzystamy z kosmetyków najwyższej jakości, aby uzyskiwać jak najlepsze efekty.

Oferujemy profesjonalne porady, które pozwolą Ci na uporanie się z problemami dotyczącymi włosów i skóry głowy. Przyjdź do Nas ,a  będziesz mógł się cieszyć nową, wspaniałą fryzurą:)

Zobacz cennik.

KONSULTACJA FRYZJERSKA

konsultacje dla kobietNie masz pomysłu na nową fryzurę? Potrzebna Ci zmiana ale nie wiesz czego mogłabyś oczekiwać po wizycie u fryzjera?                       To znaczy,że właśnie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem będzie KONSULTACJA FRYZJERSKA

Przyjdź do Nas, a My po krótkim wywiadzie doradzimy Ci , jaki zabieg wykonać aby efekt sprostał Twoim oczekiwaniom.


STRZYŻENIE

strzyzenieStrzyżenie obejmuje poradę fryzjerską i indywidualne dobranie fryzury do potrzeb klientki, mycie włosów, samo strzyżenie oraz suszenie.
Może zostać powiększone o modelowanie na życzenie klientki.


MODELOWANIE

modelowanieModelowanie i stylizacja włosów to formy układania włosów, którym po myciu i strzyżeniu nadaje się odpowiedni kształt, lekkość, objętość, itp.


KOLORYZACJA

farbowanieW ramach koloryzacji włosów polecamy naszym Klientom: farbowanie, ombre, pasemka i refleksy. Koloryzacja włosów ma na celu zmianę koloru wszystkich włosów lub tylko ich części. Używane są do tego specjalne kremy do trwałej koloryzacji o szerokim wachlarzu kolorów. Odpowiednio dobrany odcień włosów pięknie podkreśli kolor naszych oczu czy karnacji. Nieodpowiedni doda nam sporo lat lub sprawi, iż nasz wygląd będzie nienaturalny lub wręcz niezdrowy. Warto więc skorzystać z rady doświadczonego fachowca.


WELLA KOLESTON PERFECT

Paleta do włosów Wella Koleston Perfect to nie tylko kolory, to przede wszystkim Twoje świetne samopoczucie. Dzięki możliwości mieszania odcieni możesz stworzyć kolory dopasowane tylko do Ciebie. Ponadto farby z tej serii posiadają aż 25% składników pielęgnacyjnych. Oprócz tego farba nie ma charakterystycznego zapachu amoniaku, co znacznie uprzyjemni proces koloryzacji.Od teraz farbowanie będzie Ci się kojarzyć wyłącznie z przyjemnością!

Głównymi zaletami jest nieograniczony połysk,przyjemny zapach oraz niepowtarzalny kolor.


WELLA ILLUMINA COLOR

Illumina Color to farby do włosów zapewniające niesamowity blask, jednocześnie gwarantujące uzyskanie subtelnego, naturalnego koloru. Podczas stosowania koloryzacji Illumina Color można zmniejszyć ilość zniszczeń włosów o 20 %, zwiększyć połysk o 70% i zapewnić 100% pokrycia siwych włosów. W farbach Illumina Color zastosowano technologiczny przełom – w łusce włosów znajdują się drobinki miedzi, które przy reakcji ze zwykłą emulsją czynią powierzchnię szorstką. Szorstka powierzchnia włosa rozprasza światło, przez co nie odbija się ono prawidłowo. Dzięki Technologii Microlight użytej w serii Illumina farba otacza cząstki miedzi, dzięki czemu podczas koloryzacji łuski włosa nie ulegają zniszczeniu, wręcz przeciwnie, stają się gładkie, a światło odbija się od niej mocniej i równomierniej. Illumina Color chroni włosy zapewniając iskrzące się refleksy i świetliste pastelowe odcienie.

Głównymi zaletami Illumina Color jest niesamowity blask, swietliste, pastelowe kolory,naturalne i subtelne odcienie.


REKONSTRUKCJA WŁOSÓW

rekonstrukcja_wlosowJest to zabieg polegający na odbudowaniu i poprawieniu kondycji włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi i czynnikami zewnętrznymi. Rekonstrukcja dzieli się na:
parową: pod wpływem pary wodnej łuska włosa się otwiera, przez co preparat dostaje się do włosa głębiej i szybciej. Jest to doskonała kuracja dla osób o bardzo zniszczonych i suchych włosach. Korzystna jest także dla włosów kręconych. Kuracja ta „ujarzmia” włosy i sprawia, że są gładkie.
zwykłą: odpowiednia dla włosów cienkich i zniszczonych. Zabieg wykonywany bez użycia ciepła.


ZABIEG REGENERUJĄCY

zabieg_regeneracyjnyZabiegi regeneracyjne to szeroka gama zabiegów, która pozwoli poprawić kondycję Twoich włosów. Indywidualnie dopasowane zabiegi i preparaty pozwolą na pozbycie się problemu z którym się borykasz (suche, matowe, łamliwe, puszące się lub pozbawione objętości włosy).


KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

keratynowe prostowanie włosówKeratynowe prostowanie włosów zapewnia długotrwały efekt lśniących, gładkich i prostych włosów. Zabieg jest wykonywany na bazie produktu zawierającego naturalną keratynę, która wygładza, odbudowuje i chroni włosy. Sprawia on, że można zrezygnować lub znacznie ograniczyć stosowanie prostownicy. Efekt końcowy, stopień wyprostowania włosów zależy od ich rodzaju, grubości i kondycji. Przy właściwej pielęgnacji efekt prostych włosów utrzyma się co najmniej miesiąc. Prostowania świetnie sprawdza się nawet przy włosach kręconych.

Jest to idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które codziennie walczą z puszącymi się, niezdyscyplinowanymi i trudnymi do wyprostowania i ułożenia włosami. Po zabiegu włosy będą miękkie i odbudowane. Wymodelowanie ich będzie trwało o połowę krócej.

Zabieg keratynowy sprawia, że włosy są lśniące, gładkie i pełne życia. Zależnie od długości włosów na zabieg należy zarezerwować od 2 do 3 godzin. Należy zachować ok. 2 tygodni przerwy między prostowaniem, a koloryzacją.


CZESANIE OKOLICZNOŚCIOWE, FRYZURY Z UŻYCIEM WARKOCZY


PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW – METODA NA MIKRORINGI

Jest to szybki i nieinwazyjny zabieg przedłużania bądź zagęszczenia włosów. Odbywa się on bez użycia zgrzewarki, tylko za pomocą specjalnych cążek zaciskających. Polega na umocowaniu doczepionych pasm przy użyciu małych obrączek z silikonem, czyli mikroringów. Dzięki ringom z silikonową wstawką włosy są chronione przed uszkodzeniem.

Metoda ta jest doskonała dla osób z cienkimi, słabymi włosami, które chcą mieć piękne długie, gęste włosy w przeciągu kilku godzin. Włosy należy podciągać co 2-3 miesiące. Należy pilnować kolejnych terminów wizyt u fryzjera, gdyż w przypadku nie podciągania pasemek, włosy mogą się poplątać, a w konsekwencji mogą powstać kołtuny.

Do przedłużania włosów stosuje się włosy naturalne lub syntetyczne. Przed zabiegiem klientka dostaje do wypisania kartę informacyjną, a po zabiegu otrzymuje do domu instrukcję dotyczącą pielęgnacji i stylizacji włosów użytych do zabiegu.


PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW – METODA RACCOON

Metoda raccoon polega na łączeniu włosów hipoalergicznym woskiem rozgrzewanym w specjalnym aplikaturze. Wosk zawiera wyciąg ze skórki pomarańczowej i nasion sosny połączony ze związkami polimerów, zapewnia równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów. Zgrzewy znajdują się 1cm od skóry. Mają neutralny kolor, a wielkością przypominają ziarnko ryżu. Sprawia to, że całość wygląda bardzo naturalnie, a łączenia nie są widoczne.


REKONSTRUKCJA PIELĘGNICĄ

Podczas wykonywania chemicznych i termicznych zabiegów może dojść do uszkodzeń struktury włókien włosowych, a przede wszystkim następuje utrata wody i rozpuszczanie białek.

Stosowanie podczerwieni na włosy powoduje produkowanie nowych połączeń aminokwasów włosów, a luki pomiędzy łuskami zostają zmniejszone. Dzięki ultradźwiękom woda i białko mogą przenikać do kory włosa. W ten sposób utrzymuje ich naturalne nawilżenie, jednocześnie zamykając łuski włosów. W efekcie włosy są zdrowsze i bardziej miękkie.

Korzyści wynikające z zabiegu:
– odbudowanie włókna włosów
– bodświeżenie i przedłużenie koloru
– wzmocnienie łuski włosów
– poprawa sprężystości włosów
– eliminacja elektrostatyczności

Realizacja: Media in Motion